Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Fleet Center

Opis firmy
Fleet Center Sp. z o. o. to wchodząca w skład Grupy PTH S. A. profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów dostawczych, oferująca również szeroki wachlarz samochodów osobowych.

Od 2008 roku sukcesywnie zdobywamy zaufanie klientów oferując najwyższą jakość obsługi, przejrzyste warunki współpracy oraz bezpieczne i niezawodne pojazdy. Obecnie flota Fleet Center liczy ponad 500 samochodów. Ten nowoczesny i kompleksowy program pozwala na ograniczenia kosztów przedsiębiorstw będąc jednocześnie najkorzystniejszą i najwygodniejszą formą eksploatacji pojazdów służbowych w firmie.

Wynajem, wypożyczalnia aut osobowych i użytkowych oferuje w największych miastach Polski.
Świadczymy usługi dopasowane względem potrzeb transportowych naszych Klientów. Zapraszamy do wypożyczalni aut w Lublinie, wypożyczalnia samochodów Poznań, wynajem aut Warszawa, wynajem samochodów osobowych i dostawczych Wrocław, wynajem aut użytkowych, osobowych na okres krótkoterminowy oddział Kraków, najem pojazdów średnioterminowy w oddziale Bydgoszcz, największy wybór aut, konkurencyjne stawki i samochody od miejskiego do dostawczego w oddziale Łódź, wypożyczalnia aut osobowych w mieście Chorzów.

Zapraszamy do skorzystanie z naszych pewnych i dopracowanych usług. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, w korzystnej cenie wynajmu.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami celem uzyskania konkretnej oferty.

Zespół Fleetcenter!

Oferta firmy
- wynajem aut osobowych
- wynajem pojazdów dostawczych
- najem krótkoterminowy
- wynajem średnioterminowy
- finansowanie zakupu floty i zarządzanie parkiem samochodowym
- assistance
- pojazdy zastępcze
- audyt floty

Kontakt do firmy
Osoba kontaktowa:Marcin
Ulica nr:3 Maja 1/3
Miasto:Łódź
Kod:93-408
Województwo:łódzkie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. komórkowy:500102120
E-mail:wyślij list »
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 1351