Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

GBO Michał Ogiński

Opis firmy
Firma GBO Michał Ogiński GBO Michał Ogiński jest jedną z najszybciej rozwijających się firm działających na polskim rynku. Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego montażu stoisk i ekspozycji marketingowych, transporu, przeprowadzek oraz spedycji. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie naszych usług pozwalają z łatwością obsługiwać praktycznie wszystkie firmy poszukujące profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Dowodem na to są długoterminowe umowy, jakie posiadamy z grupą stałych Klientów.

Oferta firmy
MONTAŻ:

Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie ekspozycji marketingowych; od ekspozycji materiałów POS po transport, pełen montaż i obsługę stałych i czasowych stanowisk handlowych i ekspozycyjnych. Nasza firma posiada wieloletnie, poparte rekomendacjami doświadczenie w wymianie i obsłudze małych elementów marketingowych będących elementem akcji reklamowych. Oznacza to, że posiadamy możliwości przeprowadzania montaży małych elementów ekspozycji marketingowych we wskazanych przez klienta miejscach, nawet na terenie całego kraju. Materiały POSM dystrybuujemy oraz montujemy zawsze z zachowaniem terminów nałożonych przez zleceniodawcę.
Firma GBO w trakcie prowadzenia swojej działalności wyspecjalizowała się także w kompleksowej obsłudze stałych i tymczasowych stanowisk marketingowych. Oznacza to, że nasza firma przetransportuje elementy konstrukcyjne, zainstaluje oraz zdemontuje w pełni funkcjonalne stanowisko handlowe, czy to w centrum handlowym czy na targach, wraz z podłączeniem niezbędnych mediów. Stanowiska te mogą być wykonane z prefabrykatów ogólnodostępnych, a także wykonanych na indywidualne zamówienie klienta. Stoiska zmontowane przez naszą firmę to samodzielne i niezależne stanowiska handlowo – usługowe. Nasze doświadczenie pozwala je ustawiać na terenie targów krajowych i międzynarodowych, w centrach handlowych jako tzw. wyspy lub innych wskazanych przez zleceniodawcę lokalizacjach. Na życzenie klientów przeprowadzamy również drobne naprawy i usuwamy usterki oświetlenia czy wykończenia elementów umeblowania w stoiskach wykonanych przez naszą lub inne firmy wykonujące tego typu prace.


TRANSPORT:

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w transporcie krajowym i międzynarodowym. Nieustannie rozwijamy się i podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim wymaganiom. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, terminowość, niezawodność, kompleksowość wykonania usługi oraz bezpieczny i szybki przewóz ładunków. Solidnie, bezpiecznie i zawsze na czas – to nasza dewiza i gwarancja zadowolenia naszych klientów!

Świadczymy usługi transportowe:
transport krajowy
transport międzynarodowy po krajach UE
przeprowadzki
transport standardowy
transport specjalistyczny – nienormatywny i ponadgabarytowy
spedycja wszelkich innych ładunków

Ponadto oferujemy:
nowoczesny, niezawodny i stale monitorowany tabor samochodowy
samochody z windą i wózkiem paletowym
samochody z załadunkiem bocznym, tylnym i górnym
możliwość załadunku i rozładunku we wszystkie dni tygodnia, o każdej porze dnia i nocy

Zapewniamy:
pełne ubezpieczenie przewoźnika drogowego (OCP)
nowoczesne auta, utrzymywane w pełnej sprawności i nienagannej czystości
profesjonalną i doświadczoną załogę przewoźników
elastyczną ofertę, dopasowaną do wymagań klienta


MAGAZYN:

Nasza firma dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu z pełnym wyposażeniem narzędziowym, świadczy również usługi magazynowania elementów składowych stoisk, a także materiałów reklamowych w większych nakładach i kubaturach.
Istnieje możliwość wynajmowania powierzchni magazynowej krótko i długoterminowej.
Typy nadwozi:
skrzynia, plandeka, specjalistyczna, bus, dostawczy

Kontakt do firmy
Osoba kontaktowa:Michał Ogiński
Ulica nr:Kluczborska 5/91
Miasto:Kraków
Kod:31-271
Województwo:małopolskie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. komórkowy:606 733 877
Adres WWW:gbo-tim.pl
E-mail:wyślij list »
NIP:9452146646
REGON:122866104
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 985