Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Warszawskie Podnośniki Koszowe Sp.zo.o. Sp.K.

Opis firmy
Głównym obszarem działania naszej firmy jest Warszawa oraz województwo mazowieckie. Naszą specjalnością jest kompleksowy wynajem podnośników koszowych, ładowarek teleskopowych, minikoparek i różnorodnego sprzętu budowlanego do prac wysokościowych i specjalistycznych takich jak:

Wycinka, cięcie i przycinanie drzew (z pilarzem)
konserwacje oświetlenia ulicznego (z elektrykiem)
Usuwanie konarów zagrażających bezpieczeństwu
Montaż reklam, banerów i instalacji na wysokościach
Mycie okien i elewacji budynków
Usuwanie sopli oraz odśnieżanie dachow
Posiadamy podnośniki teleskopowe na podwoziach od 3, 5 tony do 18 ton, które wynajmujemy w systemie godzinowym, całodobowo. Nasze podnośniki koszowe mogą pracować do wysokości roboczej 40 m i wysięgu bocznym 22 m.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu firm. Współpracujemy m. in. z największymi agencjami reklamy zewnętrznej w Polsce, firmami budowlanymi i zarządcami budynków oraz urzędami publicznymi nie zapominając o indywidualnych inwestorach.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie nasze podnośniki są stale konserwowane tak, aby ich stan techniczny był na najwyższym poziomie. Przed wyjazdem do Klienta, każdy pojazd jest indywidualnie sprawdzany przez wykwalifikowanego mechanika, który raz jeszcze weryfikuje, czy pojazd jest w 100% sprawny. Dzięki takiemu podejściu, macie Państwo pewność, że wynajęty sprzęt jest najwyższej jakości i upora się z każdym zadaniem. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dlatego wszelkie zlecenia realizujemy fachowo, rzetelnie i terminowo. Nasze doświadczenie pozwala sprostać każdemu zleceniu, również nietypowemu.Mamy sprzęt, którego potrzebujesz
Wystarczy zadzwonić
Jesteśmy dostępni dla ciebie przez całą dobę 24/7
Zapraszamy do współpracy!

Oferta firmy
Proponujemy wynajem sprzętu budowlanego, podnośników koszowych i teleskopowych, podestów nożycowych, przecisków pneumatycznych, ładowarek teleskopowych, sprężarek przewoźnych oraz maszyn budowlanych, takich jak minikoparki. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zajmujemy się również wycinką drzew oraz ich szeroko rozumianą pielęgnacją. Usuwamy konary, które zagrażają niebezpieczeństwu. W tym przypadku korzystamy z podnośnika koszowego z agregatem prądotwórczym — dlatego możemy zajmować się zleceniami w miejscach, gdzie nie ma dostępu do zasilania elektrycznego.
Kolejną z naszych usług jest mycie okien i elewacji budynków. Dzięki naszym podnośnikom terenowym nie musisz tracić czasu i pieniędzy na stawianie rusztowania.
Podejmiemy się także odśnieżania dachów i usuwania sopli. Gwarantujemy zachowanie szczelności Twojego dachu oraz szybką realizację usługi.
Oferujemy również montaż reklam, banerów albo instalacji na wysokościach w Warszawie. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia elektryczne potrzebne do podłączania elementów elektrycznych.

Co więcej, wykonujemy konserwację oświetlenia ulicznego oraz czyścimy rynny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę, zaproponujemy Ci korzystne rabaty i konkurencyjne ceny. Czekamy na kontakt całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz interesujący Cię sprzęt lub usługę i napisz albo zadzwoń. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Nasi operatorzy to profesjonaliści z odpowiednią wiedzą, którzy gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Proponujemy darmową i niezobowiązującą wycenę.
Jeśli interesuje Cię sprzęt budowlany na wynajem, chciałbyś skorzystać z naszych usług wózkiem teleskopowym, podnośnikiem koszowym albo minikoparką nie czekaj — zadzwoń lub odwiedź nas w Raszynie koło Warszawy.

Kontakt do firmy
Ulica nr:Godebskiego 1c/7
Miejscowość:Raszyn
Miasto:Warszawa
Kod:05-090
Województwo:mazowieckie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. komórkowy:607187607
E-mail:wyślij list »
NIP:5342517720
REGON:364072598
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 334