Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Karol Dymitrewicz Polska Grupa Wózkowa

Opis firmy
Polska Grupa Wózkowa specjalizuje się w sprzedaży używanych wózków widłowych wielu marek, gdzie jako niezależna od rynku firma zapewnia najbardziej konkurencyjne ceny na rynku oraz 100 % bezpiecznej transakcji.

Potwierdzeniem tego jest największa wyszukiwarka w Polsce używanych wózków widłowych. Niezależnie od rodzaju marki, modelu wózków widłowych jak również dodatkowej konfiguracji, jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom kompleksową ofertę niezawodnych maszyn.

Bazując na doświadczeniu i kompetencjach nieustannie poszerzamy zasoby, szybko reagując na zmiany zachodzące na rynku. W swojej ofercie oferujemy ponadto osprzęt do wózków widłowych, części zamienne jaki i szeroko pojęte usługi jak: wynajem, leasing, zarządzanie flotą, odkup wózków widłowych czy pomoc w dofinansowaniu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Oferta firmy
Wybierz wózek widłowy dopasowany do twoich potrzeb. Od udźwigu 500 kg do 50 000 kg. Spalinowe ( benzyna / gaz / diesel ) czy elektryczne. Posiadamy używane wózki widłowe znanych i cenionych marek takich jak: Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, BT. Nasz stok to ponad 1000 wózków widłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt do firmy
Osoba kontaktowa:Karol Dymitrewicz
Ulica nr:Rakowska 16/25
Miasto:Warszawa
Kod:02-237
Województwo:mazowieckie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. komórkowy:+ 48 511 669 925
E-mail:wyślij list »
NIP:7010013309
REGON:365118109
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 270