Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

P.W. Olplan Jacek Mierzejewski

Opis firmy
Firma P.W. Olplan Jacek Mierzejewski Firma Olplan realizuje zamówienia na plandeki samochodowe, osłony tarasowe oraz namioty i hale plandekowe. Do wykonania każdego z naszych produktów, wykorzystujemy wysokiej jakości płótno plandekowe o dużej gramaturze. Wybór tego materiału nie jest przypadkowy. Na przestrzeni wielu lat działalności, opracowaliśmy niezawodną technologię produkcji, gwarantującą maksymalną trwałość na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Jednym z najważniejszych elementów naszej technologii jest materiał plandekowy. Jego wszechstronność pozwala stosować go do produkcji nieprzepuszczających wilgoci, słońca i wody osłon tarasowych. Produkujemy z niego również namioty plandekowe na dowolny wymiar. Konstrukcją nośną naszych namiotów jest stelaż z metalowych profili. Jego wykonanie pozwala na szybki i samodzielny montaż i demontaż. Rozumiejąc potrzeby współczesnego biznesu, wszystkie nasze produkty mogą mieć wykonaną grafikę reklamową. Do jej produkcji stosujemy technologie zapewniające najwyższą odporność na ścieranie oraz odporne na działanie promieni UV (brak ryzyka utraty kolorów).

Oferta firmy
Plandeki to bardzo ważny element samochodów ciężarowych, dostawczych i przyczep. Plandeka PVC stanowi element zabudowy części ładunkowej, chroniąc przewożony towar przed warunkami atmosferycznymi. Aby mogły to robić skutecznie, plandeki muszą być wykonane z mocnego materiału plandekowego PVC o gramaturze 680gr/m2 lub 900gr/m2, odpornego na działanie wilgoci, dużych wahań temperatur oraz promieni UV. Powinny również zapewniać wygodne użytkowanie, być wzmocnione na brzegach, a ponadto powinny być ładne. Wszystkie te warunki spełniają osłony plandekowe z naszej firmy.

Producent plandek samochodowych

• Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat,
• Produkujemy plandeki do samochodów i przyczep,
• Przyjmujemy zamówienia w wymiarach standardowych i indywidualnych,
• Wykonujemy nadruki reklamowe na plandekach,
• Gwarantujemy szybki czas realizacji i niskie ceny,
• Zapewniamy kompleksową pomoc.

Oprócz plandek wykonujemy również konstrukcje stalowe. Konstrukcja ze stali może następnie być zamocowana na naczepie, przyczepie, skrzyni ładunkowej lub mieć postać konstrukcji namiotowej do samodzielnego montażu.
Typy nadwozi:
skrzynia, plandeka, bus, dostawczy

Kontakt do firmy
Osoba kontaktowa:Jacek
Ulica nr:Towarowa 20
Miasto:Olsztyn
Kod:10-417
Województwo:warmińsko-mazurskie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. komórkowy:537000665
Adres WWW:www.olplan.pl
E-mail:wyślij list »
NIP:7393041607
REGON:362346554
Firma godna polecenia: 
Oferty firmy

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 92