Jesteś w:

Asysten spedytora

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku transportowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT SPEDYTORA
(w transporcie międzynarodowym)

Miejsce pracy: DOLNOŚLĄSKIE
nr ref.: AS-D/09-2014

OPIS STANOWISKA:

- pomoc w bieżącej organizacji i obsłudze zleceń transportowych
- prowadzenie planu załadunków i rozładunków
- tworzenie bazy podwykonawców
- prowadzenie, archiwizacja dokumentacji ze zrealizowanych zleceń

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie lub wyższe
- mile widziane osoby z stażem lub praktykami na podobnym stanowisku
- umiejętność kalkulacji zleceń transportowych,
- przyjmowanie i przekazywanie zleceń do realizacji
- sprawna obsługa MS Office, Open Office
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

W zamian oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków,
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
pracę w systemie jednozmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz ub bezpośrednio na adres praca.kobierzyce@gmail.com

Kontakt
Osoba kontaktowa:Tomasz
Miejscowość:Kobierzyce
Kod:55-040
Województwo:dolnośląskie
Tel. komórkowy:+48536356483