Jesteś w:

Spedytor Transportu Międzynarodowego

Grupa ProfAs Sp. z o. o., jako agencja doradztwa personalnego wspiera swoich Klientów w dziedzinie Human Resources.

Obecnie dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie usług logistycznych, który tworzy, wprowadza i pilotuje działania w ramach globalnego łańcucha dostaw, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Mszczonów (woj. mazowieckie)
ref.: PS/STM/11/14

Zakres obowiązków:

-planowanie transportu na podstawie uzyskanych zleceń
-bieżąca kontrola i aktualizacja lokalizacji taboru - gwarantowanie opłacalności dedykowanej floty przewoźników
-gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z transportem oraz bieżące wyjaśnianie pojawiających się anomalii
-obsługa klienta w zakresie oferowania stawek, negocjowania, ustalania warunków transportu
-sporządzanie raportów i analiza efektywności funkcjonowania transportu międzynarodowego

Wymagania:

-min.2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
-komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
-znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
-umiejętność pracy pod presją czasu
-zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

-stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym
-rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
-udział w projektach o skali międzynarodowej
-szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail.

Kontakt
Osoba kontaktowa:Patrycja
Ulica nr:Zwierzyniecka 18/10
Miejscowość:Poznań
Kod:61-814
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:690-493-204