Jesteś w:

Kierowca samochodu ciężarowego (kat. C+E)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź
nr. ref: KIRLO/LOD/0415

OBOWIĄZKI:
- wykonanie transportu drogowego powierzonym pojazdem z zachowaniem bezpieczeństwa pracy oraz przestrzeganiem przepisów transportowych
- bezawaryjna obsługa sprzętu umożliwiająca zachowanie ciągłości pracy.

WYMAGANIA:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- prawo jazdy kat. C+E (wpis kodu 95),
- świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,
- znajomość przepisów o transporcie drogowym, a także czasie pracy kierowcy,
- ukończone i ważne szkolenie okresowe - kwalifikacje zawodowe,
- ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego oraz szkolenie zawodowe - kwalifikacje zawodowe,
- aktualne badania psychologiczne oraz lekarskie,
- aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Mile widziane:
- doświadczenie w prowadzeniu przyczep z osią skrętną,
- podstawy wiedzy z zakresu budowy i działania samochodów ciężarowych,
- znajomość działania hydrauliki siłowej,
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdu z przyczepą.

OFERUJEMY:
- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + premia regulaminowa
- umowa o pracę na pełen etat,
- podstawowy system czasu godzin pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim na adres e-mail.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami, jednocześnie informując, że aplikacje bez podanego numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Kontakt
Osoba kontaktowa:Anna Karwacka
Ulica nr:Piotrkowska 232
Miejscowość:Łódź
Kod:90-360
Województwo:łódzkie
Tel. komórkowy:663 883 363