Jesteś w:

Spedytor Międzynarodowy FTL

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Obecnie dla naszego Klienta - europejskiego lidera w branży logistyki i transportu, świadczącego usługi w 16 krajach oraz posiadającego 200 oddziałów w Europie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Sosnowiec
ref.: PS/SM-FTL//05/15

Zakres obowiązków:
-bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego FTL
-bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie  warunków transportu
-pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
-monitoring obsługiwanych zleceń
-dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
-prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość angielskiego lub francuskiego  – warunek konieczny
-min 2 letnie doświadczenia na stanowisku spedytora w transporcie międzynarodowym FTL (doświadczenie na tandemach mile widziane)
-umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
-znajomość rynku przewoźników
-bardzo dobra organizacji pracy
-umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
-pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego
-atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail.

Kontakt
Osoba kontaktowa:Patrycja
Ulica nr:Zwierzyniecka 18/10
Miejscowość:Poznań
Kod:61-814
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:690-493-204