Dodaj firmę
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Specjalista ds. organizacji transportu / dyspozytor

    Id ogłoszenia: 3458   Data dodania: 2017-02-07   Data ważności: 2017-02-28 - Ogłoszenie nieaktualne
    Kategoria ogłoszenia: Zatrudnię Praca w transporcie
Treść ogłoszenia
Dla naszego Klienta działającego na terenie Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy: Leipzig, Stuttgart, Inglostadt, Munchen – możliwość wyboru lokalizacji

Zakres obowiązków:
• Organizacja, planowanie i monitorowanie pracy kierowców w transporcie międzynarodowym

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora
• Minimum dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 2500€ + dodatki za nadgodziny
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Dyspozytor Niemcy”.

Kontakt
Miejscowość:Poznań
Kod:60-860
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601 641 889
E-mail:wyślij list »