Jesteś w:

Kierowca CE i ADR Ansbach - 2400 euro + 24 euro diety

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca CE i ADR

Lokalizacja: Niemcy Ansbach (Bawaria)

Zakres obowiązków:
• Trasy krajowe z naczepą

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem CE i ADR
• Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Ważne prawo jazdy CE i uprawnienia ADR

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: podstawa 2400 euro/brutto + dieta od pon. do piątku 24 euro/netto + możliwa premia 120 euro
• Pracę bez systemu od poniedziałku do piątku
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę przez pierwszych kilka miesięcy, później pomoc osoby polskojęzycznej w znalezieniu mieszkania

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca Ansbach”.

Miejscowość:Poznań
Kod:60-860
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601 641 889