Jesteś w:

Dyspozytor Niemcy od 2500 euro/brutto

Lokalizacja możliwa do wyboru : Niemcy: Leipzig /Stuttgart/ Ingolstadt/ Munchen

Zakres obowiązków: Organizacja, planowanie i monitorowanie pracy kierowców w transporcie międzynarodowym

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku dyspozytora
• Dobra znajomość pakietu MSOffice
• Minimum dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie podstawa 2500€ brutto + dodatki za nadgodziny
• Możliwe darmowe zakwaterowanie przez kilka miesięcy, następnie pomoc konsultanta polskojęzycznego w znalezieniu mieszkania
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail z dopiskiem „Dyspozytor Niemcy”.

Miejscowość:Poznań
Kod:60-860
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601 641 889