Jesteś w:

Koordynator ds. transportu - Poznań

Dla naszego Klienta – firmy z siedzibą na terenie Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. transportu

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
• Planowanie, organizowanie i nadzór transportu drogowego
• Zarządzanie zespołem

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia w branży TSL oraz na stanowisku kierowniczym / menedżerskim
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (prosimy o złożenie propozycji finansowej wraz z przesłaniem aplikacji)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Koordynator transportu Poznań”.

Miejscowość:Poznań
Kod:60-860
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601 641 889