Dodaj firmę
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Spedytor międzynarodowy/ Team Leader-Poznań- 5000-9000 zł./b

    Id ogłoszenia: 3784   Data dodania: 2017-03-28   Data ważności: 2017-04-11 - Ogłoszenie nieaktualne
    Kategoria ogłoszenia: Zatrudnię Praca w transporcie
Treść ogłoszenia
Dla naszego Klienta firmy działającego na terenie Poznania poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:
Spedytor międzynarodowy/ Team Leader-Poznań- 5000-9000 zł./brutto

Miejsce pracy: Poznań- Górczyn
Zakres obowiązków:
• Koordynowanie pracy spedytorów oraz pracowników
• Pozyskiwanie nowych klientów dla firm
• Organizowanie transportów międzynarodowych
• Monitorowanie i kontrolowanie zleceń
• Rekrutacja i selekcja pracowników
• Zarządzanie dokumentacją
• Planowanie transportu
Wymagania:
• Minimum 4 letnie doświadczenie w branży TSL
• Znajomość rynku przewoźników i i klientów
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Znajomość przepisów celnych i finansowych w transporcie międzynarodowym
• Znajomość MS Office
• Zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 do 9000 zł./brutto (uzależnione od doświadczenia)
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem w tytule „Spedytor międzynarodowy/Team Leader”.

Cena:  9000 PLN

Kontakt
Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889
E-mail:wyślij list »