Jesteś w:

Kierowca C+E – Lipsk– 1950 euro+diety– 3/1

Dla naszego Klienta działającego na terenie Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy: Lipsk

Zakres obowiązków:
• Trasy bliskobierzne z naczepą (dystrybucja)
Wymagania:
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem ciężarowych
• Język niemiecki lub angielski na poziomie minimum komunikatywnym
• Uprawnienia na staplerke

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 1950 euro/brutto+ 384 euro diety
• Pracę w systemie 3/1
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Długoterminową pracę
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Kierowca-Lipsk” .

Cena:  1950 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889