Jesteś w:

Kierowca C+E - Neubrandenburg-2100 euro – różne system

Dla naszego Klienta działającego na terenie Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E - Neubrandenburg-2100 euro – różne systemy pracy!

Miejsce pracy: Niemcy- Neubrandenburg
Zakres obowiązków:
• Transport krajowy z naczepą/tandem (MAN)

Wymagania:
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Minimum 2 letnie doświadczenie w transporcie C+E
• Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
• Możliwość przyuczenia trwającego 6 tygodni!
• Pracę w systemie 3/1 lub 4/1 lub bez systemu
• Wynagrodzenie: 1800 euro/brutto+24 euro dieta netto łącznie z weekendem (system 3/1); 1950 euro/brutto+24 euro dieta netto łącznie z weekendem (system 4/1) lub 2100 euro/brutto+dieta j.w.+ 24 dni urlopu (bez systemu)
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Długoterminową pracę
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Kierowca CE Neubrandenburg”.

Cena:  2100 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889