Jesteś w:

Kierowca klasy C/C1-Niemcy-Daun- różne systemy pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta, działającego w branży transportowej, poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy- Daun
Obowiązki: poszukujemy kierowcy klasy C/ C1 do pracy na terenie Niemiec
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie
• Ważne prawo jazdy C/ C1
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę , podpisaną bezpośrednio u pracodawcy
• Różne systemy pracy: 3/1 ; 4/1 ; bez systemu od poniedziałku do piątku
• Wynagrodzenie:
Przy pracy bez systemu: 2000 euro/brutto+100 euro napiwek
W systemie 4/1: 1900 euro/brutto+ 12 euro dieta+ 100 euro napiwek
W systemie 3/1: 1800 euro/brutto+ 12 euro dieta+ 100 euro napiwek
• Dodatkowo istnieje możliwość zakwaterowania (odpłatne 200 euro)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail , dopisując w tytule „Kierowca C/C1”.

Cena:  2000 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889