Jesteś w:

Dyspozytor-Poznań- 8500 PLN./brutto-umowa o pracę

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Poznania w branży transportowej, z kapitałem niemieckim , poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku:
Dyspozytor-Poznań- 8500 PLN./brutto-umowa o pracę!

Miejsce pracy: Poznań

Branża: Transport

Zakres obowiązków:
• Planowanie transportów międzynarodowych na podstawie przyjętych zleceń
• Optymalizacja kosztów transportu
• Stały kontakt i współpraca z kierowcami floty własnej oraz kontraktowej
• Dbałość o wysoką jakość dostaw

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania szybkich decyzji
• Komunikatywność
• Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem!
Oferowane:
• umowa o pracę
• wynagrodzenie: 7500 – 8500 zł/brutto
• stabilne warunki zatrudnienia w Firmie z niemieckim kapitałem

Osoby spełniające w/w warunki oraz zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail dopisując w tytule „Dyspozytor-Poznań”.

Cena:  8500 PLN

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889