Jesteś w:

Specjalista ds. Rozwoju Logistyki – okolice Poznania-1

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Poznania w branży logistycznej, z kapitałem niemieckim , poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku:
Specjalista ds. Rozwoju Logistyki – okolice Poznania-10 500 zł./brutto

Miejsce Pracy: okolice Poznania (Kamionki)

Branża: Transport/Logistyka

Zakres obowiązków:

• Poprawa wydajności i optymalizacja procesów logistycznych
• Wdrażanie projektów informatycznych w obszarze logistyki
• Tworzenie instrukcji stanowiskowych i procedur według określonych standardów
• Organizacja i optymalizacja procesów logistycznych

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe, związane z logistyką
• Zainteresowanie branżą logistyczną
• Umiejętność pracy w zespole
• Zdolność myślenia analitycznego oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferowane:
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie: 8000 – 10500 zł/brutto
• stabilne warunki zatrudnienia w Firmie z niemieckim kapitałem

Osoby spełniające w/w warunki i zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji na adres email z dopiskiem : ” Specjalista ds. Rozwoju Logistyki”

Cena:  10500 PLN

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889