Kierowca C+E- Niemcy, Kolonia-3/1 lub bez systemu-do 2400 eu

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec w branży transportowej, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisku:

Kierowca C+E- Niemcy, Kolonia-3/1 lub bez systemu-do 2400 euro+diety!

Miejsce pracy: Niemcy- Kolonia
Obowiązki: trasy krajowe na naczepie
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w systemie 3/1 lub bez systemu
• Wynagrodzenie przy pracy w systemie 3/1- 2150 euro/ brutto+diety lub systemu 2400 euro/brutto+ diety 12/24 euro
• Długoterminową pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem w tytule „Kierowca-Kolonia”.

Cena:  2400 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889