Dodaj firmę
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Kierowca C+E- Münster,Langenfeld-naczepa lub BDF- -2/1-1800

    Id ogłoszenia: 4982   Data dodania: 2017-10-05   Data ważności: 2017-10-30 - Ogłoszenie nieaktualne
    Kategoria ogłoszenia: Zatrudnię Praca w transporcie
Treść ogłoszenia
Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla Klienta Firmy działającej w branży transportowej poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E- Münster,Langenfeld-naczepa lub BDF- -2/1-1800 euro

Miejsce pracy: Niemcy-Münster, Langenfeld

Zakres obowiązków: trasy krajowe na naczepie lub BDF
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie
• Ważne uprawnienia kat. C+E
• Uprawnienia ADR
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w systemie 2/1
• Wynagrodzenie: 1800 euro/brutto+ 24 euro diety
• Stałą współpracę

Cena:  1800 EUR

Kontakt
Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889
E-mail:wyślij list »