Jesteś w:

Kierowca C+E- Niemcy- Bocholt- 1950 euro

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff (KRAZ 9308) aktualnie dla swojego Klienta firmy działającej w branży transportowej poszukuje doświadczonych kierowców kat. C+E:
Kierowca C+E- Niemcy- Bocholt- 1950 euro-bez znajomości języka!

Miejsce pracy: Niemcy- Bocholt
Obowiązki:
- trasy krajowe na naczepie
- transport części samochodowych lub napoi
Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie
- ważne prawo jazdy kat. C+E
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!
Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
- pracę w systemie 2/1 ; 3/1 lub 4/1
- wynagrodzenie:
System 2/1: 1500 euro/brutto+ 24 euro diety
System 3/1: 1700 euro/brutto+ 24 euro diety
System 4/1: 1950 euro/ brutto+ 24 euro diety

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o CV na e-mail z dopiskiem w tytule „Kierowca-Bocholt”.

Cena:  1950 EUR/do uzgodnienia

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889