Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Wyświetlone firmy:   1 - 6   z   6

1. Diera Sp. z o. o.Aktualizacja: 2009-08-02
  Diera Sp. z o. o. jest firmą spedycyjno-logistyczną o zasięgu międzynarodowym. Działalność firmy obejmuje spedycję krajową i międzynarodową, logistykę, magazyno... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Warszawa
2. TORGPREDAktualizacja: 2009-01-31
Firma TORGPRED
  Giełda transportowa on-line wolnych ładunków i wolnych pojazdów. Tworzenie własnych ofert transportu i ładunku. Subskrybcja ofert według kraju załadunku i rozła... szczegóły »
Województwo: świętokrzyskie   Miasto: Kielce
3. 4-WHEELSAktualizacja: 2009-01-28
  Witamy na stronie firmy 4-WHEELS. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową. Naszymi partnerami są firmy o ugruntowanej pozycji na rynku... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Pruszków
4. ZOO-SERVICEAktualizacja: 2009-01-25
Firma ZOO-SERVICE
  Nasza firma od ponad 6 lat świadczy usługi transportowe na rynku krajowym i międzynarodowym. Dysponujemy zestawami 24t z naczepami typu firanka - możliwość zała... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Warszawa
5. Cargo-netAktualizacja: 2008-03-08
  Cargo-net jest firmą transportow-spedycyjną działającą w pobliżu przejścia granicznego z Ukrainą w Dorohusku. Zajmujemy się głównie transportem towarów z Polski... szczegóły »
Województwo: lubelskie   Miasto: Chełm
6. K&LAktualizacja: 2007-09-09
Firma K&L
  Specializacja - Transport na Wschód, Ukraina,Rosja. Odprawy celne w Ukrainie; transport ponadgabarytów; magazyny celne-dystrybucine; magazyny buforowe na U... szczegóły »
Województwo: wielkopolskie   Miasto: Poznań