Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

VIA TRANS-LOGISTIC Sp.z o.o.

Opis firmy
Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem ze stolicy Górnego Śląska. Dajemy się poznać jako rzetelny i sumienny partner biznesowy. Młody zespół z wieloletnim stażem w branży pozwala nam osiągać jasno wyznaczone cele. Naszą misję upatrujemy w tym, aby każdym słowem i działaniem tworzyć reputację niezawodnej i rzetelnej firmy za równo dla klientów jak i współpracujących z nami partnerów transportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży TSL jesteśmy w stanie dopasować się do różnorodnych potrzeb zmieniającego się rynku.

Oferta firmy
Poważny biznes da się zbudować tylko i wyłącznie z rzetelnymi partnerami. Dlatego tez od początku naszej działalności postawiliśmy na partnerskie relacje z przewoźnikami. To dzięki ciężkiej pracy obu stron możemy się rozwijać i pozyskiwać coraz to większych klientów. Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi na terenie kraju jak i całej Unii Europejskiej dlatego wachlarz przewożonych towarów jest bardzo duży.


Poszukujemy przewoźników na transport krajowy i międzynarodowy na samochody 24 t. Dogodne i nieprzekraczalne terminy płatności są naszym mocnym atutem. Zostaw kontakt a My zadzwonimy i objaśnimy dogodne warunki współpracy.

Kontakt do firmy
Osoba kontaktowa:Marek
Ulica nr:Józefowska 42/5
Miasto:Katowice
Kod:40-145
Województwo:śląskie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. stacjonarny:32 730 23 00
Tel. komórkowy:888083777
E-mail:wyślij list »
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 1624