Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Regulamin SpedMarket.pl

  1. Założenie konta w SpedMarket.pl jest bezpłatne.

  2. Do katalogu firm transportowych rejestrować mogą się wyłącznie firmy działające w branży transportowej lub ściśle związane z branżą transportową.

  3. Portal SpedMarket.pl jest kierowany do polskich internautów, w związku z tym firma lub użytkownik rejestrujący się w Portalu musi posługiwać się polskimi danymi kontaktowymi (adres, telefon itp.).

  4. Konta przed aktywacją sprawdzane są przez redaktora pod względem poprawności.

  5. Konta z błędnymi danymi oraz te, których treść narusza prawo, dobre obyczaje i godność osób trzecich, nie są akceptowane lub są usuwane z Portalu.

  6. Pola formularzy należy wypełniać zgodnie z ich przeznaczeniem. Błędne wypełnianie może doprowadzić do nie zaakceptowania danych przez redaktora lub system, a także usunięcia wpisu lub konta.

  7. W Portalu nie akceptujemy linków prowadzących do wizytówek firm w serwisach konkurencyjnych (katalogi firm itp.) dla SpedMarket.pl.

  8. Właściciel Portalu SpedMarket.pl nie odpowiada za treści zamieszczane przez użytkowników Portalu.

  9. Redaktor SpedMarket.pl zastrzega sobie prawo do drobnych modyfikacji zamieszczanych treści, w przypadku błędów itp.

  10. Właściciel SpedMarket.pl zastrzega sobie prawo przeprowadzania mailingów (rozsyłania reklam) na adresy e-mail użytkowników Portalu.

  11. Zamieszczone dane można poddawać edycji, w tym celu należy zalogować się w Portalu i przejść do panelu zarządziania (link "moje konto").

  12. Wszelkie pytania i informacje dotyczące SpedMarket.pl prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego.