Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Material Handling Experts Sp. z o.o.

Opis firmy
Kluczowym obszarem działalności jest dystrybucja środków transportu magazynowego. Sprowadzamy wózki widłowe elektryczne i spalinowe oraz ciągniki akumulatorowe. Zapewniamy doskonałą jakość produktów.

Oferta firmy
Firma to wyłączny w naszym kraju dostawca wyrobów marki Heli. Wytwarzane w Chinach wózki widłowe spalinowe i elektryczne to maszyny popularne w sektorze przez wzgląd ich użyteczność i długi okres stosowania przy niskim wykorzystaniu energii.

Jako dostawca wyposażenia transportowego jesteśmy obecni na rynku od 1988 roku. Biorąc pod uwagę potrzeby zainteresowanych zapewniamy atrakcyjne pakiety cenowe oraz wygodny tryb współpracy. Naszym atutem jest terminowość i kompleksowe doradztwo dla kupującego.
Równolegle do standardowych artykułów dla logistyki magazynowej dostarczamy wózki widłowe specjalne oraz czołowe przeznaczone do używania tam gdzie zachodzi ryzyko eksplozji gazu i mgieł. Specjalnie zmodyfikowane produkty spełniają reguły Dyrektywy unijnej ATEX94/9/WE.
Katalog wózków widłowych dopełnia ciągnik elektryczny, który znajduje użytek przy przemieszczaniu naczep. To niezbędne w dowolnej działalności transportowej narzędzie umożliwia czynności w rozmaitych systemach, przez przypięcie jednej albo wielu jednostek ładunkowych. Doskonale komponuje się z takimi składowymi jak palety czy pojemniki.

Oprócz sprzedaży proponujemy kompleksowe doradztwo i serwis gwarancyjny. Nasi doradcy przyjdą z pomocą w zakresie doboru optymalnego sprzętu. Wieloletnie przygotowanie wpływa na na fachowość naszych usług i zaufanie kontrahentów. Zależnie od zapotrzebowania i portfela możemy zaoferować idealny wózek widłowy elektryczny albo spalinowy.
Od pierwszych dni aktywności w dziedzinie wózków widłowych marka Heli Polska ma za cel skuteczność i funkcjonalne technologie. Każdy proponowany w asortymencie wyrób, zarówno wózek platformowy elektryczny jak i wewnątrz magazynowy posiada wymagane zezwolenie i gwarantuje komfort użytkowania. Dzięki sprawdzonym technologiom wózki widłowe marki Heli są funkcjonalne i ekonomiczne.

Producent wózków widłowych który w Polsce zdobył renomę również wśród topowych kontrahentów. Firmy na rynku chemii czy motoryzacji rekomendują innowacyjne technologie i wyjątkową jakość. Długofalowa relacja to również wynik eksperckiej obsługi.

Kontakt do firmy
Ulica nr:Wielowiejska 53
Miejscowość:Pyskowice
Miasto:Katowice
Kod:44-120
Województwo:śląskie
Mapa:zobacz na mapie »
Tel. stacjonarny:32 4111213
E-mail:wyślij list »
NIP:6472571931
REGON:362048609
Firma godna polecenia: 

Firma w działach
Liczba odwiedzin wizytówki: 167