Jesteś w:

Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta Firmy transportowej działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
 Organizacja transportu drogowego
 Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
 Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
 Planowanie i ustalanie tras na podstawie przychodzących zleceń
 Negocjowanie stawek i ustalanie warunków współpracy

Wymagania:
 minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
 bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
 dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
 mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
 możliwość rozwoju / awansu

Osoby zainteresowane spełniające w/w warunki prosimy o wysłanie CV na adres office@findstaff.pl wpisując w tytule: „Spedytor z niemieckim Warszawa ” lub o kontakt pod numerem tel. 601 641 889.

Kontakt
Osoba kontaktowa:Paulina Wasiak
Miejscowość:Warszawa
Kod:60-514
Województwo:mazowieckie
Tel. komórkowy:601 641 889