Jesteś w:

Poszukujemy firm transportowych - Kraśnik i okilice

    Kategoria ogłoszenia: Nawiążę współpracę Praca w transporcie
Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje do stałej współpracy

FIRM TRANSPORTOWYCH z Kraśnika i bliskich okolic

Zakres obowiązków:
- Transport materiałów reklamowych z magazynu w Lublinie do Kraśnika
- Transport gazet reklamowych na terenie miasta Kraśnik i w pobliskiej okolicy (w każdą środę)

Wymagania:

• dysponowanie samochodami o ładowności co najmniej 1,5 tony
• posiadanie dostępu do poczty elektronicznej (e-mail)
• zapewnienie kontaktu z kierowcą (tel. komórkowy)

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę-zlecenie
• Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie

Prosimy o przesłanie krótkiej oferty zawierającej:
• Skrótowy opis pojazdów (typ, ładowność)
• Cenę za km lub za godzinę.
• Tel. kontaktowy i adres firmy.

Oferty proszę wysyłać na adres mejlowy z dopiskiem Kraśnik-transport.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. w godz. 8.00-16.15 (pon-czw) oraz w godz. 8.00-15.00 (w piątek).

Kontakt
Osoba kontaktowa:Ewa Maciąg
Miejscowość:Kielce
Kod:25-541
Województwo:świętokrzyskie
Tel. stacjonarny:041 331 10 25