Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Wyświetlone firmy:   1 - 8   z   10
1 | 2 | następna »
1. dip trans Waldemar DziurdaAktualizacja: 2009-08-19
Firma dip trans Waldemar Dziurda
  Szeroki pakiet usług firmy skierowany jest do dużej grupy odbiorców krajowych i międzynarodowych. Wysoka jakość świadczonych usług to domena firmy. Indywidualne... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Ostrów Mazowiecka
2. TELS Polska Sp. z o. o.Aktualizacja: 2009-04-30
  Grupa TELS jest szybko rozwijającym się europejskim dostawcą usług transportowych i logistycznych działającym na rynku od 2001 roku. Nasz model operacyjny jest ... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Warszawa
3. FHU DA-DAAktualizacja: 2009-03-31
  Firma F.H.U. DA-DA istnieje od roku 1994. Zaczynaliśmy naszą działalność od usług transportowych na terenie Polski. W miarę rozwoju firmy poszerzyliśmy nasze... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Siedlce
4. TORGPREDAktualizacja: 2009-01-31
Firma TORGPRED
  Giełda transportowa on-line wolnych ładunków i wolnych pojazdów. Tworzenie własnych ofert transportu i ładunku. Subskrybcja ofert według kraju załadunku i rozła... szczegóły »
Województwo: świętokrzyskie   Miasto: Kielce
5. WITOAktualizacja: 2007-07-14
  WITO to firma transportowo spedycyjna nasza oferta jest kierowana do firm jak i osób prywatnych które mają zapotrzebowanie na transport z Polski do Kalingrad... szczegóły »
Województwo: pomorskie   Miasto: Kwidzyn
6. STM GroupAktualizacja: 2007-02-19
  Międzynarodowa firma spedycyjna „STM Group” Sp. z o.o., posiadająca swój oddział w Kaliningradzie, zaprasza do współpracy. Dysponujemy różnymi autam... szczegóły »
Województwo: warmińsko-mazurskie   Miasto: Olsztyn
7. M&W TransAktualizacja: 2007-02-14
  Zestawy cs+naczepa chłodnia. wozimy z Pl do By i Rus. Ładunki łatwopsujące się i ładunki głęboko zmrożone. Zapraszamy. Oferujemy szybką i terminową dostawę do ... szczegóły »
Województwo: lubelskie   Miasto: Międzyrzec Podlaski
8. ELTRANS PLUSAktualizacja: 2006-04-21
  ELTRANS PLUS Polska jest międzynarodową firmą transportowo - brokerską, ukierunkowaną na rynek Rosyjski. Profesjonalna działalność firmy poparta jest wieloletn... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Warszawa
1 | 2 | następna »