Dodaj firmę
e-mail:
zapamiętaj mnie
hasło:
przypomnij hasło

Jesteś w:

Wyświetlone firmy:   1 - 8   z   9
1 | 2 | następna »
1. Eurores Sp. z.o.oAktualizacja: 2016-01-14
  Eurores sp. z. o. o. Ideą Przedsiębiorstwa jest działalność w zakresie turystyki przejazdowej. Eurores organizuje więc przewozy krajowe, oraz przewozy miedzynar... szczegóły »
Województwo: podkarpackie   Miasto: Rzeszów
2. Transveg Sebastian KabaczukAktualizacja: 2010-08-20
  Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną. Kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie chłodniczych transportów międzynarodowych. Transveg t... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Warszawa
3. OMBISA TransportAktualizacja: 2010-06-10
  Firma działa na terenie Polski i Europy, zajmujemy się transportem na trasie Polska-Włochy, posiadamy samochody kontenery IVECO 3, 5 tony, idealne do przewożeni... szczegóły »
Województwo: lubuskie   Miasto: Gorzów Wielkopolski
4. ŻółtyAktualizacja: 2007-12-27
  Firma Żółty została założona w 2002 roku. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które wyjeżdżają z kraju do pracy do Austri lub Włoch. Działalność od 2... szczegóły »
Województwo: śląskie   Miasto: Bielsko-Biała
5. euro-expresAktualizacja: 2007-02-19
  Firma transportowa EURO-EXPRES zajmuje się przewozem osób. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych i niezbędną licencję na przewozy w kraju i za granicą S... szczegóły »
Województwo: lubelskie   Miasto: Chełm
6. VEKTORAktualizacja: 2006-09-12
  Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji aktywnego transportu osób. To co nieodgadnione i nieosiągalne z nami staje się możliwe. Na rynku transportu ... szczegóły »
Województwo: dolnośląskie   Miasto: Zawidów
7. KADEX Spedition Sp z o. o.Aktualizacja: 2006-05-22
Firma KADEX Spedition Sp z o. o.
  Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową i profesjonalną obsługą spedycyjną na terenie Polski i Europy. Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na najwyższy... szczegóły »
Województwo: mazowieckie   Miasto: Radom
8. Krys Trans Sped sp. z o.o.Aktualizacja: 2006-03-22
  Przedsiębiorstwo wielobranżowe o szerokiej ofercie. OBSŁUGUJEMY ŁADUNKI CAŁOŚCIOWE 24 TON I CZĘŚCIÓWKI. Posiadamy standardowe naczepy plandekowe 13,6 metra. S... szczegóły »
Województwo: podkarpackie   Miasto: Radomyśl Wielki
1 | 2 | następna »