Jesteś w:

Sprzedawca usług transportowych

Grupa Sistema Poland jest operatorem logistycznym skupiającym 3 spółki: Sistema Poland, SPM Poland oraz Tematrans, oferującym swoim klientom zintegrowany pakiet usług magazynowo-transportowych. Roczny obrót Grupy to ok. 420 milionów złotych. W związku z dynamicznym wzrostem oraz planami dalszej ekspansji poszukujemy doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
• Znajomość rynku klientów (Polska Pd oraz kluczowi gracze o zasięgu krajowym)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne
• Mobilność oraz elastyczność
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Wysoka kultura osobista

Obowiązki

• Pozyskiwanie nowych Klientów usług transportowych
• Obsługa i dbałość o stałych Klientów firmy
• Negocjowanie warunków sprzedaży
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami

Oferujemy

• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt
Osoba kontaktowa:Wacław Szpila
Miejscowość:Tychy
Kod:43-100
Województwo:śląskie
Tel. stacjonarny:32 325 39 49