Jesteś w:

Kierowca Międzynarodowy C+E

Treść ogłoszenia
Zadania:
•realizacja przewozów
•obsługa codzienna ciężarówki i przyczepy
•dbanie o wizerunek Firmy poprzez świadczenie pracy wysokiej jakości

Wymagania:
•aktualne prawo jazdy kategorii C+E
•świadectwo kwalifikacji zawodowej
•aktualne orzeczenie psychologiczne
•karta kierowcy
•doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach międzynarodowych
•znajomość topografii państw Unii Europejskiej- głównie Włoch
•rzetelność w wykonywaniu pacy

Oferujemy:
•atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
•stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
•możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
•terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom
•nowoczesne ciężarówki marki IVECO

Kontakt
Osoba kontaktowa:Wacław Szpila
Miejscowość:Tychy
Kod:43-100
Województwo:śląskie
Tel. stacjonarny:32 325 39 49