Jesteś w:

Kierowca C+E-Berlin-3/1 lub 2/1- 1850 euro/brutto

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta poszukuje kierowców kategorii C+E do pracy na terenie Niemiec:

Miejsce pracy: Niemcy- Berlin
Zakres obowiązków:
• Transport internacjonalny na tandemie
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
• Ważne prawo jazdy C+E
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio u pracodawcy
• Wynagrodzenie 1850 euro/ brutto+ 12/24 euro dieta w systemie 3/1
• Lub wynagrodzenie 1700 euro/brutto+ diety w systemie 2/1
• Dowóz kierowcy do ciężarówki (busem)
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Kierowca-Berlin”.
Zapraszamy do odwiedzania naszych innych ofert!!!

Cena:  1850 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889