Jesteś w:

Kierowca C+E-Niemcy-Castrop Rauxel- 2300 euro+diety

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta poszukuje kierowców kategorii C+E do pracy na terenie Niemiec:

Kierowca C+E-Niemcy-Castrop Rauxel- 2300 euro+diety!

Miejsce pracy: Niemcy- Castrop Rauxel (miejscowość w okolicach Dortmundu)
Zakres obowiązków:
• Transport krajowy na naczepie (branża budowlana)
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
• Ważne prawo jazdy C+E
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio u pracodawcy
• Wynagrodzenie 2300 euro/ brutto+ 12/ 24 euro/netto
• Pracę od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem „Kierowca-Castrop Rauxel”.
Zapraszamy do odwiedzania naszych pozostałych ofert!!!

Cena:  2300 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889