Kierowca C+E-Niemcy-Siegen- do 2400 euro-bez systemu lub 3/1

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta Firmy działającej w branży transportowej, poszukuje doświadczonych kierowców pojazdów ciężarowych:

Miejsce pracy: Niemcy- Siegen
Zakres obowiązków:
• Transport krajowy na naczepie
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Język angielski lub niemiecki komunikatywny
• Mile widziane uprawnienia ADR!
Oferowane:
• Niemiecka umowa o pracę, podpisana bezpośrednio u pracodawcy
• Pracę w systemie 3/1 lub bez systemu
• Wynagrodzenie:
Przy pracy w systemie 3/1 : 2100 euro/brutto+ 24 euro dieta+ 10 dni urlopu
Przy pracy bez systemu: 2400 euro/brutto+24 euro dieta+24 dni urlopu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres e-mail dopisując w tytule wiadomości „Kierowca-Siegen”.

Cena:  2400 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889