Jesteś w:

Kierowca C+E- Berlin- 2/1 lub 3/1- do 1850 euro miesięcznie

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta działającego w branży transportowej poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Berlinie:

Kierowca C+E- Berlin- 2/1 lub 3/1- do 1850 euro miesięcznie!

Miejsce pracy: Niemcy- Berlin
Zadania na stanowisku pracy:
- transport internacjonalny na naczepie typu tandem
Wymagane:
- minimum roczne doświadczenie
- ważne prawo jazdy kat. C+E
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferowane:
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie przy systemie 2/1: 1700 euro/bruto + 12/24 euro dieta lub przy systemie 3/1 1850 euro/brutto+ dieta
- dowóz kierowcy busem do ciężarówki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail, dopisując w tytule „Kierowca-Berlin”.

Cena:  1850 EUR

Miejscowość:Poznań
Kod:60-514
Województwo:wielkopolskie
Tel. komórkowy:601-641-889